درباره ی دستگاه آکوا فیشیال چه می‌ دانید؟

دستگاه آکوا فیشیال

دستگاه آکوا فیشیال از جمله جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد. این دستگاه تنها دستگاه زیبایی می باشد که به صورت همزمان به لایه برداری، حفاظت از آنتی ‌اکسیدان و زیبایی پرداخته و در نتیجه باعث داشتن پوستی واضح تر و زیباتر بدون خرابی و یا ناراحتی خواهید بود.

کاربرد های دستگاه آکوا فیشیال:

 • اول، در لایه ی اپیدرم پوست باعث حذف سلول های مرده شده و در نتیجه لایه برداری باعث تمیز شدن آن خواهد شد.
 • دوم، ساختار سلول های پوست را بهبود داده و باعث حذف نقص های پوست می شود.
 • سوم، به بازسازی کلاژن پرداخته و کلاژن الاستین را افزایش خواهد داد.
 • چهارم، قوام پوست و فرم دهی را بالا می ‌برد.
 • پنجم، به بازسازی و تقویت پوست می‌ انجامد.
 • ششم، به لایه برداری عمیق پوست خواهد پرداخت.
 • هفتم، باعث از بین رفتن ترک پوست می گردد.
 • هشتم، سوختگی بر اثر نور خورشید را از بین خواهد برد.

آکوا فیشال دارای انواع مختلفی می باشد که در زیر به آن خواهیم پرداخت:

اول، دستگاه آکوا فیشیال هفت کاره:

همانطور که می ‌دانید اهمیت دادن به پوست و مراقبت از آن برای تمام افراد باید در اولویت قرار بگیرد و به همین جهت است که در برخی مواقع، برای رسیدن به زیبایی، هزینه ‌های زیادی را باید پرداخت کرد. اما به غیر از هزینه و وقت، هنگامی که روش ‌هایی را امتحان کرده و به نتیجه نرسیم، در حقیقت اعتماد به نفس کاهش پیدا کرده و ناامید خواهیم شد. به همین صورت است که باید همواره بهترین ها را انتخاب کرد.

معرفی دستگاه آکوا فیشال هفت کاره:

دستگاه آکوا فیشیال هفت کاره از جدید ترین دستگاه های جوان سازی و پاکسازی صورت بوده که در تمام دنیا از آن استفاده می ‌شود. از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن، این است که آب خالص را به یون های هیدروژن و اکسیژن تبدیل کرده و سطح پوست می تواند مولکول های هیدروژن تولید نموده و در این حالت سلول‌ های مولکول آب به غشا و یا لایه میانی پوست نفوذ خواهند کرد. در این صورت می‌ توان به مطلوب خود یعنی جوان ‌سازی دست پیدا کرد.

هیدروکربن چیست؟

هیدروکربن و یا همان میکرودرم روش جدیدی جهت درمان پوستی بوده که به جای لیزر از آن استفاده می ‌شود. دستگاه به صورت همزمان می ‌تواند عمل لایه برداری، پاکسازی، هیدراتاسیون و استخراج را انجام داده و باعث محافظت آنتی اکسیدانی پوست گردد و بدون وجود هیچ گونه درد و ناراحتی موجب جذاب و زیباتر شدن پوست صورت شود. این یک روش درمانی تسکین دهنده مرطوب کننده غیر تهاجمی برای پوست های غیر حساس شناخته شده است.

مزایای دستگاه آکوا فیشیال

دسته ی bio :

این دسته از نوع سینوسی بوده که موجب تقویت آرامش و تسکین پوست خواهد شد. همچنین موجب کاهش و تورم می‌ شود و این امر با استفاده از فرایند متابولیسم صورت می ‌پذیرد.

دسته ی التراسونیک:

این دستگاه جهت جذب بهتر و سریع تر مواد درمانی به کار خواهد رفت. برای مثال هنگامی که می‌ خواهید مواد آب رسان و تغذیه کننده پوست را استعمال نمایید؛ اگر از دستگاه آکوا فیشال استفاده کنید، دارو ۲۰ برابر سریع تر و بهتر جذب پوست شده و در نتیجه زیبایی و درخشان تر شدن آن نیز بیشتر نمایان خواهد شد.

دسته یrf :

این دسته باعث ایجاد گرما در لایه زیرین پوست شده و موجب حرکات الکترونیک و قدرت های مثبت و منفی در زیر بافت‌ های پوستی خواهد شد. در نتیجه این عمل، گرمایش مولکولی تولید شده و در پاسخ به آن، در عمق پوست گرما ایجاد خواهد شد. از این جهت است که سبب ایجاد تحریک انقباض و تولید صحیح کلاژن خواهد شد شکاف ‌های آتروفی نیز با ترشح کلاژن پر‌ شده و پوست صورت را کاملاً بازسازی می‌ کند و این عمل را با از بین بردن کامل چی و چروک ها انجام خواهد داد. در نتیجه پوست، شاداب، درخشان و جوان می شود.

دسته ی آیس رولر:

آیس رولر ها همانطور که از نامشان مشخص است؛ به معنای غلتکی یخی بوده که باعث ایجاد سرما می شود. سرمای تولید شده توسط دستگاه آیس رولر، باعث کاهش منافذ باز پوست می شود و در نتیجه آرامش خاصی را بر روی سطح پوست به وجود خواهد آورد. همچنین باعث حذف چین و چروک ها شده و به بهبود التهابات پوستی ناشی از جوش ها کمک زیادی می ‌کند.

دسته ی اسپری اکسیژن:

این دسته باعث سرعت بخشیدن به متابولیسم سلول های پوستی می شود و پوست را تمیز خواهد کرد. برای منظور از نیروی جاذبه ی اکسیژن خالص استفاده می نمایند؛ چرا که توانایی تخلیه ی ۹۸ درصد اکسیژن با این دستگاه وجود داشته و مواد غذایی به داخل پوست تقطیر خواهند شد.

دسته ی نور درمانی یا ماسک های ال ای دی:

این ماسک‌ ها چند طیف رنگی داشته که قابلیت تغییر شدت نور در آن ها وجود دارد. طول موج ‌های این ماسک ها  متفاوت بوده و جهت از بین بردن چین و چروک، رفع لک و تقویت نمودن عضلات و ایجاد جوان سازی استفاده می گردد. همچنین باعث از بین بردن تیرگی هایی که به علت آفتاب سوختگی ایجاد شده‌ اند نیز ختم می گردد. این روش برای موارد زیر به کار خواهد رفت:

 • اول، از بین بردن خطوط چین و چروک ریز.
 • دوم، از بین بردن خال های تیره.
 • سوم، آکنه خفیف.
 • چهارم، پوست چرب
 • پنجم، منافذ بسته و بسیار باز.
 • ششم، هایپر پیگمنتیشن.

مزیت های دستگاه آکوا فیشیال هفت کاره:

 • اول، موجب زیبایی، پاکسازی و تقویت پوست خواهد شد.
 • دوم، چین و چروک، علائم پیری و لک را از بین خواهد برد.
 • سوم، آرام بخش بوده و باعث تسکین درد و حفظ رطوبت پوست می شود.
 • چهارم، یک لایه بردار فوق العاده شناخته می شود که جای جوش و آکنه را از بین می برد.
 • پنجم، دارای ماسک نور درمانی بوده که از جمله قابلیت‌ های آن، تغییر شدت نور می باشد.
 • ششم، کارایی هفت دستگاه باعث جوان سازی خواهد شد.
 • هفتم، تنظیم کردن رنگدانه های پوستی را شامل می‌شود.

خرید دستگاه آکوا فیشیال

تاثیر و نتیجه ی دستگاه هفت کاره آکوا فیشال چیست؟

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، دستگاه هفت کاره آکوا فیشال برای زیبایی به کار می ‌رود و در صورت استفاده از آن، پوست ابتدا به طور کامل لایه بردار و پاکسازی شده و در نهایت چین و چروک ها، جای جوش و آکنه، التهابات پوستی، تیرگی و لک های پیری را از بین خواهد برد و سپس به آب رسانی و جذب مواد مغذی آن می پردازد. در نتیجه آرامش خاصی به پوست هدیه داده می ‌شود و باعث تسلی یافتن آن خواهد شد. پاکسازی می تواند تاثیر مستقیم بر روی صفت و سالم شدن، زیبایی و درخشان شدن پوست بگذارد .

تفاوت اصلی آکوا فیشال هفت کاره با مدل شش کاره چیست؟

همه ی پروب ها و مشخصات این دو مدل با یکدیگر یکسان بوده و تنها فرق آن ها فناوری نوردرمانی می باشد که در مدل هفت کاره دارای ۱۱ پروب و ماسک ال ای دی بوده که باعث کامل شدن پکیج پاکسازی خواهد شد.

تفاوت آکوا فیشیال شش کاره و هیدرو فیشال یا آکوا جت شش کاره در چیست؟

آکوا جت شش کاره یک عدد پروب رادیو فرکانسی سینوسی از نوع بایو دارد که دارای اسکراب بوده و به صورت کلی با آب و مواد کار خواهد کرد. اما آکوا فیشال بدون مواد به کار خود ادامه خواهد داد و جهت لایه برداری با آب، کار خود را ادامه می‌ دهد. هیدرو فیشال یا آکواجت شش کاره تولید کننده ی H2o2 بوده؛ اما آکوا فیشال این مزیت را ندارد.

تفاوت آکوافیشیال هفت کاره با مدل ‌های هشت کاره و نه کاره در چیست؟

با اضافه شدن پروژه های بیشتر، مشکلات و تداخلات آپشنی در عملکرد دستگاه آکوا فیشیال بیشتر شده و تهیه مدل های هشت کاره و نه کاره به صرفه نخواهد بود؛ چرا که به لحاظ عملکرد موتوری ضعیف بوده و به لحاظ سخت افزاری دچار آسیب بالاتری می شوند. حداکثر پروب مناسب جهت تهیه آکوا فیشال مدل های گفته شده دچار اختلال عملکرد شده و درنتیجه کارایی دستگاه نسبت به مدل های دیگر یعنی مدل هفت کاره کمتر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *