ال ای دی تراپی چیست؟

دستگاه ال ای دی تراپی

نور درمانی یا ال ای دی تراپی، از جمله روش‌ های امروزی و مدرن محسوب می ‌شود که جهت جوان سازی و زیبا سازی پوست صورت و همچنین بدن افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این روش جدید که طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نموده است، جهت تقویت عضلات نواحی مختلف صورت نیز به کار می رود. از جمله بهترین روش ها جهت از بین بردن علائم پوستی ال ای دی تراپی بوده با این روش آثار پیری به راحتی محقق شده و پوست صورت صاف و شاداب خواهد شد. ال ای دی تراپی روش درمانی غیر تهاجمی و بدون‌ درد محسوب شده که جهت مراقبت از پوست استفاده می گردد.

کارکرد ال ای دی تراپی به چه صورت است؟

از جمله معضلات قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اشعه ماورا فرابنفش و همچنین آلودگی هوا تسریع فرایند پیری می باشد. این عوامل باعث می‌ شود تا کلاژن ها در روی پوست از بین رفته و همانطور که می ‌دانید کلاژن ها موجب سالم ماندن پوست و از بین رفتن چین و چروک ها می شود. در روش نور درمانی یا ال ای دی تراپی از دسته‌ های نور برای افزایش تولید کلاژن استفاده می گردد.

در این روش از دیود های نوری استفاده می شود که امواج نور های کم انرژی را به لایه ‌های عمیق ‌تر پوست ارسال می ‌کند. این امواج باعث ایجاد واکنش های خاصی یر روی پوست شده که باعث بالا رفتن توانایی پوست در فرآیندهای طبیعی خود خواهد شد. به طور کلی می ‌توان گفت که روش ال ای دی تراپی باعث شاداب تر کردن پوست شده و محو علائم پیری منجر می‌ شود.

ال ای دی تراپی چیست؟

ال ای دی تراپی یا نور درمانی باعث ایجاد گرمای لذت بخش برای پوست صورت شده و روشی کاملاً ایمن می باشد که هیچ گونه آثاری مانند زخم و یا قرمزی را به همراه خود نخواهد آورد. ال ای دی تراپی تکنولوژی جدیدی بوده که جهت درمان جهت درمان از این دستگاه استفاده می گردد و دیگر نیازی به نگه داشتن و استفاده از دست در آن وجود ندارد؛ چرا که این دستگاه به طور ثابت و به راحتی بر روی تخت قرار می گیرد.

تکنیک ال ای دی تراپی بهترین روش ترکیبی با سرویس‌ های دیگر پوستی بوده که باعث می شود. این دستگاه دارای کارایی های متنوع و با ۵ رنگ متفاوت ارائه می گردد. ال ای دی تراپی یا ماسک تراپی، کلکسیونی از تجهیزات مورد نیاز جهت درمان انواع مشکلات پوستی را برای شما به نمایش می گذارد که در آن شدت نور ماسک در قابل تغییر خواهد بود. همچنین دارای تایمر تا ۶۰ دقیقه می باشد که رنگ های آن شامل قرمز، آبی، سبز، زرد و سفید می باشد که در ادامه با رنگ ها و خواص هر کدام از آن ها آشنا خواهیم شد. پس با ما همراه بمانید.

کاربرد نور درمانی یا ال ای دی تراپی چیست؟

اول، از این روش برای از بین بردن نشانه های پیری استفاده می کنند. در ال ای دی تراپی لایه های عمیق پوست به رشد سلول‌های جدید تحت تاثیر قرار گرفته و کمک بسیار زیادی خواهد کرد. امروزه برخی از بانوان جهت روشن کردن پوست خود از این روش کمک می‌ گیرند.

دوم، نور درمانی یا ال ای دی تراپی جهت درمان جوش های صورت و سفتی بافت پوست به کار می ‌رود. این دستگاه با از بین بردن چین و چروک های پوستی باعث افزایش جریان خون و کلاژن سازی خواهد شد.

سوم، از تراپی باعث درمان کک و مک و لک های پوستی زیاد بر روی پوست می شود. نواحی تیره رنگ و مایل به قهوه ای را نیز به رنگ روشن در خواهد آورد.

رنگ های ال ای دی در این دستگاه را بشناسیم:

۵ رنگ در ماسک ال ای دی تراپی وجود دارد که به لایه های عمیق پوست نفوذ خواهند کرد و باعث تجدید سلول‌ های سالم و همچنین افزایش گردش خون خواهد شد.

اول، رنگ ال ای دی آبی با طول موج ۴۳۰ تا ۴۷۰ نانومتر:

نور آبی باعث از بین بردن باکتری های آکنه در سطح زیرین پوست می‌ شود و این امر موجب از بین رفتن جوش های فعال و همچنین به وجود آمده در جوش های زیاد بدون استفاده از هیچ دارویی جلوگیری خواهد کرد.

ال ای دی تراپی

دوم، رنگ سبز با طول موج بین ۵۲۵ تا ۵۵۰ نانومتر:

رنگ سبز، باعث ریلکس کردن پوست ذهن و بدن می‌ شود. همچنین نور سبز هایپر پیگمنتیشن و یا سیاه شدگی را به دلیل کاهش ملانین درمان خواهد کرد. این رنگ همچنین می‌تواند باعث درمان رگ گرفتگی کک و مک و آفتاب سوختگی و یا حتی لکه های پیری گردد.

سوم، رنگ زرد با طول موج ۵۹۰ نانومتر:

رنگ زرد، بهترین درمان جهت رفع قرمزی پوست شناخته می شود. این رنگ باعث افزایش جریان اکسیژن به سلول های پوست شده و انرژی دوباره را به سلول ها باز خواهد گرداند و توانایی سم زدایی دارد. علاوه بر این موجب بهبود بافت و چین و چروک های پوست خواهد شد.

چهارم، رنگ سفید با طول موج ۵۹۰ نانومتر:

رنگ سفید باعث تقویت پوست تضعیف شده و آن را از حالت شلی در آورده و تقویت خواهد کرد. همچنین موجب ریلکس شدن پوست نیز می شود.

پنجم، رنگ قرمز با طول موج ۵۹۰ نانومتر:

رنگ قرمز موجب بالا رفتن جریان خون شده و در نتیجه کلاژن سازی را تحریک می نماید. کلاژن برای ترمیم بافت از دست رفته پوست ضروری می باشد و این امر خود به خود موجب از بین رفتن چروک ها و اسکار های سطح پوست خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *